Novinky

Přijďte nás poznat

02/2023
Dovolujeme si Vás pozvat na veletrh pro e-commerce komunitu RESHOPER, který se bude konat 17. května 2023 v PVA EXPO Praha, kde se na našem výstavním stánku budete moci blíže seznámit s našimi produkty. Těšíme se na Vás!

Vyrábíme celo-plastovou bublinkovou obálku

11/2022
Od dnešního dne vyrábíme bublinkové obálky v provedení čistě z polyetylenu. Vrstvy materiálu tak není třeba separovat, aby bylo možné takový obal zrecyklovat. Jednoduše jej spotřebitel vyhodí do nádoby určené pro plastový odpad, což je hlavní výhoda z pohledu ekologie. Další velkou výhodou je extrémní pevnost ve svárech i v ploše – hodně štěstí při pokusech o protržení, zapotíte se. Na klopu jsme navíc přidali proužek s dvojitou perforací pro snadné otevření obálky – už žádné trhání, řezání či stříhání. Pozor na rozdíl mezi obálkou a sáčkem – obálka má oproti sáčku extra pevné boční sváry široké 10 mm, sáček pouze jednoduchý svár 1-2 mm. Jsme jediným výrobcem těchto obálek v ČR. Stejně jako standardní bublinkové obálky ve složení bublinková fólie/papír Vám i tyto rádi potiskneme logem, textem či obrázkem.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart