O nás

Společnost GLOBALFOL s.r.o. je předním českým výrobcem a dodavatelem obalových materiálů pro Českou republiku a země střední Evropy. Firma GLOBALFOL byla založena v roce 2007 s prvotním zaměřením na převíjení stretch fólií. V následujících letech se firma zaměřuje na výrobu bublinkové fólie. V roce 2018 dochází k akvizici společnosti Ikafol s.r.o. Touto fúzí potvrzujeme pozici největšího výrobce bublinkových fólií v České republice s měsíční výrobní kapacitou 11 000 000 m2. V témže roce jsme zprovoznili linku na výrobu bublinkových obálek. Nadále masivně investujeme do nových výrobních linek a rozšiřujeme tak strojový park. Mnohé z našich výrobků jsou díky tomu unikátní a vyrábíme je jako jediní v České republice. Společnost GLOBALFOL s.r.o. zajištuje výrobu ve dvou výrobních závodech: Uherský Brod a Blansko. K dispozici jsme Vám taktéž v distribučním a sevisním centru Benešov.

V současnosti se taktéž zaměřujeme na ekologickou stránku našich produktů. Proto stávající linky modernizujeme a u těch nových klademe zvýšený důraz na ohleduplnost k životnímu prostředí. Jednoznačnou prioritou jsou snadná recyklovatelnost a výroba z již recyklovaných nebo přírodních materiálů. Často je nyní zmiňován oblíbený termín „uhlíková stopa“. Věříme, že s moderním strojovým parkem a krátkou dovozovou vzdáleností si v tomto ohledu nevedeme vůbec špatně.

Naším cílem je spolehlivost, kvalita dodávek a profesionální poradenský servis.

Víme, že dodání zboží zákazníkovi je pouze začátek!

Naše výrobní závody

Výrobní závod Uherský brod

Výrobní závod Blansko

Všeobecné obchodní podmínky společnosti GLOBALFOL s.r.o.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart